PREKIŲ PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO SĄLYGOS

PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS
Apmokėjus užsakymą, prekės išsiunčiamos sekančią dieną, prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas.
Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.
Jei praėjus 4 darbo dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių susisiekite su mumis elektroniniu paštu: sales@artbalt.lt arba telefonu +37067610833
Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes kelių dienų bėgyje ji buvo parduota realiose parduotuvėse ir baigėsi atsargos, nesvarbu, kad mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis. Tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali užtrukti keletą dienų ar net savaičių, jei pasirinktumėte laukti, kol bus papildytos atsargos.

PREKĖS GRĄŽINIMO SĄLYGOS
Pirkėjas turi teisę nenurodęs priežasties atsisakyti prekės per 14 dienų, pranešęs apie tai pardavėjui raštu, šiomis sąlygomis:
  • Prekė grąžinama Pirkėjo sąskaita (t.y., Pirkėjas turi padengti prekės grąžinimo išlaidas) per 14 dienų nuo prekės pristatymo.
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais.
  • Grąžinant prekę būtina pateikti asmens dokumentą ir originalų pirkimo kvitą ar sąskaitą faktūrą.
  • Pardavėjui gavus grąžinamą prekę ir įvertinus jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie prekės atsisakymą, grąžinama prekės kaina.
Pinigai bus grąžinti grynaisiais pinigais arba pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą, jei už prekę buvo sumokėta pavedimu. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo.

Į  grąžintinų  prekių ar paslaugų sąrašą nėra įtraukiamos:
Pristatymo, diegimo, prijungimo, nuomos ir kitos paslaugos.
Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta prekė.
Prekės su ribotu galiojimo terminu.